Developerské projekty

Vyhledáváme nové developerské příležitosti

V současné době máme v různých fázích přípravy desítku komerčních i rezidenčních projektů v Mariánských Lázních, Karlových Varech, Praze a v Brně.

Přehled našich projektů:
mo-cha václavák
Resort Broadway
Hradební-Haštalská
Senovážná 8
Business Park Karlovy Vary
Marien Boulevard

mo-cha václavák

Co-work mo-cha václavák se nachází v těsné blízkosti Václavského náměstí.

Poloha co-worku s jedinečnou dostupností a možností zaparkovat přímo u budovy je tím správným místem a volbou pro ty, kteří chtějí spojit práci s pulzujícím centrem Prahy.

Stáhněte si více informací o projektu mo-cha václavák

Resort Broadway

Resort Broadway se díky svému umístění v centru Mariánských Lázní řadí mezi nejvýznamnější hotelové projekty lázeňského charakteru v celé České republice.

Náš investiční záměr zahrnuje rekonstrukci stávajících čtyř přímo sousedících objektů a citlivou výstavbu dvou zcela nových. Vznikne tak architektonicky nekonvenčně pojatý hotelový Resort ve standardu 4*, který své klienty osloví komfortním vybavením pokojů a nadstandardními službami v oblasti wellness a balneo s využitím vlastního léčivého pramene.

Hradební–Haštalská

V srdci Staré Prahy se nachází další z našich klíčových projektů

Původní budovu z 20. let 20. století, která sloužila jako kancelářské a bytové prostory nebo provozy malovýroby, jsme přetvořili v nový koncept. Polyfunkční dům využívá synergie hotelových služeb a luxusního bydlení. Majoritní podíl objektů zaujímá hotelový provoz. Poslední podlaží tvoří luxusní byty s nadstandardní výměrou venkovních teras a unikátním výhledem na Pražský hrad. V prvním podlaží se nachází restaurace a bar. Součástí objektu budou nově vytvořená parkovací stání.

Rezidence Senovážná

Rezidence Senovážná je dalším z našich projektů v centru Prahy

Investičním záměrem je rekonstruovat objekt na investiční apartmány, dokončit apartmány včetně interiéru a přizpůsobit projekt potřebám krátkodobého a střednědobého pobytu včetně recepce. Dále je v plánu kompletní rekonstrukce restaurace, kde bude vybudována prosklená zimní zahrada. Součástí bude také vybudování parkovacího zakladače pro 18 aut.