Hotelové projekty

Jsme jedním z největších subjektů působících v oboru hospitality

Společnosti skupiny CIMEX GROUP se řadí mezi největší a nejzkušenější odborníky v oboru hospitality. Naše znalosti jsou vázány na dlouholetou tradici úspěšného působení na tuzemském i zahraničním trhu.

AHG

Specializované služby v oblasti hotelových investic

Majitelům hotelových společností, investorům, developerům
i nájemcům hotelů nabízíme prostřednictvím AHG nejlepší řešení pro jejich hotelový provoz. Detailně analyzujeme stav objektu a zpracujeme konkrétní strategii. Doporučíme vhodnou formu a kategorii provozu, obchodní potenciál i taktiku, doporučíme a zajistíme vhodné technologie, partnery, dodavatele služeb a mnoho dalšího. To vše, abychom dosáhli trvalého růstu hodnoty klientova majetku a vložených investic.

www.ahg.cz

HOTELOVÝ
DEVELOPMENT

Umění developmentu je především otázkou vize a budoucnosti

V oblasti hotelového developmentu patříme mezi úspěšné hráče na trhu. Dokážeme objevit skrytý potenciál daného místa a přetvořit jej v prosperující hotelový projekt. Stavíme na dobrých znalostech a zkušenostech, citu pro dobrý development a patřičné dávky vizionářství.

Další informace získáte na webu www.ahg.cz

Hotel Angelo by Vienna House

Stylové prostředí v centru Prahy

Hotel Angelo leží na levém břehu Vltavy v moderní čtvrti „Anděl“, v blízkosti autobusových i tramvajových zastávek a stanice metra Anděl. Na dosah je také jedno z nejlepších nákupních center ve městě se 130 obchody a restauracemi. Interiér hotelu vyniká výraznými barvami a zařízením v asijském stylu. Hostům nabízí ubytování v prostorných pokojích a posezení ve stylovém jazz baru s krbem a letní terasou.

HOTELY ŘETĚZCE
OREA HOTELS & RESORTS

Prostřednictvím společnosti OREA HOTELS s.r.o. poskytujeme komplexní služby spojené s provozem hotelů na území České republiky. V současné době zajištujeme kompletní servis formou provozních kontraktů, franšízingu a nájemních kontraktů pro 15 hotelů na území České republiky.