cimex

Management

Miroslav Kosnar
GENERÁLNÍ ŘEDITEL

STOJÍME NA PEVNÝCH ZÁKLADECH SILNÉHO PORTFOLIA VÝNOSNÝCH AKVIZIC.

Milan Orendáč
FINANČNÍ ŘEDITEL

HODNOTA PORTFOLIA VÍCE NEŽ 10 MLD.

Petra Kůlová Cimex
Petra Kůlová
ŘEDITELKA MARKETINGU

MĚNÍME OBYČEJNÉ VĚCI V NEOBYČEJNÉ PŘÍLEŽITOSTI.

Gorjan Lazarov Cimex
Gorjan Lazarov
ŘEDITEL HOSPITALITY
Jiří Adamčík Cimex
Jiří Adamčík
ŘEDITEL PRÁVNÍHO ÚSEKU

NAŠE HODNOTY: PROFESIONALITA, STABILITA
A ZODPOVĚDNOST.

Petra Slabá
HR ŘEDITELKA

NAKUPUJEME, RESTRUKTURALIZUJEME A STABILIZUJEME TAK, ABYCHOM DLOUHODOBĚ ZHODNOTILI KAPITÁL.

NAŠE PODNIKATELSKÁ FILOSOFIE: FLEXIBILITA
A DŮVĚRYHODNOST.

Martin Kaleta Cimex
Martin Kaleta
ŘEDITEL SPOLEČNOSTI ARRIDERE
Steven Withers
ŘEDITEL NEMOVITOSTNÍHO FONDU A INVESTIC
Jiří Bartoš
ŘEDITEL DEVELOPMENTU

LIDÉ RÁDI OBDIVUJÍ KRÁSNÁ MÍSTA. MY KRÁSNÁ MÍSTA TVOŘÍME.Miroslav Kosnar

GENERÁLNÍ ŘEDITEL

Miroslav je generální ředitel CIMEX GROUP a má více jak patnáctileté zkušenosti z oblasti řízení významných procesů v různých společnostech. Byl mimo jiné zodpovědný za řízení financí, IT nebo personalistiky a souvisejících implementací mezinárodního know-how do fungování lokálních společností. Před zahájením spolupráce se skupinou CIMEX pracoval například pro společnost GTS International nebo Perfetti Van Melle. Od roku 2006 Miroslav působí v CIMEX GROUP, kde zastával nejdříve pozici finančního ředitele celé skupiny a od roku 2011 je jejím generálním ředitelem zodpovědným zejména za strategii a realizaci významných investičních projektů.
Za dobu svého působení ve skupině CIMEX se podílel na řadě významných realitních projektů jako např.: development HOTEL EMBASSY**** v Petrské ulici, akvizice souboru nemovitostí Garden Eleven, City West B1 či řízení řady realitních a hotelových transakcí v USA. Miroslav je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Mezi jeho záliby patří všemožné sportovní aktivity včetně méně tradičních jako je snowkiting nebo enduro a freeride na horském kole.

Milan Orendáč

FINANČNÍ ŘEDITEL

Milan je finančním ředitelem CIMEX GROUP. Do skupiny Cimex přišel již jako zkušený profesionál, předtím působil více než 20 let na pozici finančního ředitele v mnoha nadnárodních společnostech (Bellinda, Swiss Life Select nebo Grafton). Do roku 2015 působil jako globální finanční ředitel společnosti Ritchy. Milan je absolventem Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické. Mimo práci ho nejčastěji najdete na golfovém hřišti nebo při jízdě na horském kole. Když má volného času více, věnuje se svému oblíbenému cestování po jihovýchodní Asii.

Petra Kůlová

ŘEDITELKA MARKETINGU

Petra přišla do CIMEX GROUP jako zkušená marketingová profesionálka. Působila v několika reklamních agenturách jako je třeba McCann Erickson nebo LOWE GGK. Ve společnosti Vodafone šest let řídila marketingovou komunikaci, kde se mimo jiné spolupodílela na úspěšné kampani „Žádní falešní sobi“. Marketing měla na starosti i v Obchodním domě Kotva a vedla obchod na slevovém portálu. Petra je absolventkou Anglo-americké Univerzity v Praze. Má ráda adrenalin a proto se ve volném čase věnuje netradičním koníčkům, jakými jsou windsurfing, parkur, kitesurfing nebo vodní a zimní lyže.

Gorjan Lazarov

ŘEDITEL HOSPITALITY

Gorjan je generálním ředitelem hotelového řetězce Orea Hotels & Resorts, pod který spadá 12 hotelů. Svou pracovní kariéru začínal ve finančním oddělení hotelu Marriott a v průběhu času se vypracoval až po zkušeného hotelového ředitele Boscolo Prague Hotel a nebo Boscolo Milano Hotel. Předtím prošel řadou odborných a manažerských pozic ve společnostech Vodafone a Marriott. Mezi jeho klíčové dovednosti patří strategie, zákaznická zkušenost a vyhledávání inovativních způsobů a jejich zavádění do byznysu. Rychle se učí a snadno se přizpůsobuje v různých průmyslových odvětvích. Gorjan vystudoval University of Pittsburgh, Katz Business School. Ve volném čase rád hraje tenis, lyžuje nebo sleduje basketbal.

Jiří Adamčík

ŘEDITEL PRÁVNÍHO ÚSEKU

Jiří je ředitelem právního úseku CIMEX GROUP. Od počátku své kariéry se zaměřuje převážně na právní aspekty různých realitních transakcí (akvizice, prodeje, financování, pronájmy, facility management) a korporační právo. Za uplynulých 10 let se podílel na řadě transakcí realizovaných skupinou Cimex, z nichž můžeme jmenovat např. akvizice projektu CityWest B1 a Garden 11 nebo realizace rezidenčních projektů v Mariánských Lázních. Jiří je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Mezi jeho záliby patří aktivní sport, dobré jídlo a různé hudební žánry.

Petra Slabá

HR ŘEDITELKA

Petra je HR ředitelkou CIMEX GROUP. Do skupiny přišla po více než dvacetileté zkušenosti s řízením HR a se zaměřením na vzdělávání a rozvoj lidí, změnové a transformační projekty. Před 10 lety úspěšně absolvovala systemický koučovací výcvik a od té doby se koučování aktivně věnuje. Mezi její zaměstnavatele a klienty patřily společnosti jako Český Telecom, ČEZ, RWE, HVB Bank, Skanska nebo BM Management. Je absolventkou oboru Personální řízení na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy a ve volném čase se věnuje rodině, přátelům a cestování.

Martin Kaleta

ŘEDITEL SPOLEČNOSTI ARRIDERE

Martin je ředitelem společnosti ARRIDERE, která se zabývá property a facility managementem. Společnost ARRIDERE vznikla v roce 2015 vyčleněním zmíněných aktivit z CIMEX GROUP, která se tímto zabývala od svého založení. Martin se v oblasti property a facility managementu pohybuje již od dob svých studií. Po nástupu do skupiny CIMEX prošel všemi disciplínami facility managementu jako je energetika, koncepce a nastavování tvrdých a měkkých služeb až k řízení oblasti. Současně se pohybuje v kruzích odborné veřejnosti jako člen představenstva české pobočky mezinárodní asociace facility managementu IFMA, jejímž hlavním úkolem je rozvoj oboru napříč tržním segmentem v ČR. Martin vystudoval České vysoké učení technické v Praze. Ve volném čase preferuje sportovní aktivity – rafting, parašutismus, via ferraty, sjezdové lyžování, tenis nebo MTB cyklistiku. Koníčkem se mu stal i jeho profesní obor facility managementu.

Steven Withers

ŘEDITEL NEMOVITOSTNÍHO FONDU A INVESTIC

Steven Withers nastupuje do skupiny Cimex s cílem navázat na její předchozí úspěchy a dále rozvíjet aktivity skupiny na investičním trhu. Má zkušenosti na poli investic do nemovitostí a managementu v regionu střední a východní Evropy již 18 let. Přichází z mezinárodní společnosti Round Hill Capital, která se zabývá investicemi do rezidenčních a komerčních projektů. Steven Withers zde působil na pozici ředitele Asset Managementu a koordinoval týmy v České republice, Velké Británii a Lucembursku.

Jiří Bartoš

ŘEDITEL DEVELOPMENTU

Jiří působí ve skupině Cimex jako ředitel developmentu. Se svým týmem má na starosti desítku developerských projektů v Praze, Mariánských Lázních a Brně. Jiří je absolventem fakulty architektury na ČVUT. Před příchodem do Cimex Group se pracovně angažoval ve společnostech OM Consulting, Fórum Karlín a Portland Trust. Mezi jeho dřívější projekty, na kterých spolupracoval, patří například administrativní komplex AFI Vokovice na Praze 6 nebo Floreasca Park v Bukurešti. Ve svém volném čase se věnuje rodině a relaxuje při brazilskému jiu jitsu.