cimex

Management

Miroslav Kosnar
GENERÁLNÍ ŘEDITEL

STOJÍME NA PEVNÝCH ZÁKLADECH SILNÉHO PORTFOLIA VÝNOSNÝCH AKVIZIC.

Aleš Konrád
FINANČNÍ ŘEDITEL

HODNOTA PORTFOLIA VÍCE NEŽ 10 MLD.

Petra Kůlová
ŘEDITELKA MARKETINGU

MĚNÍME OBYČEJNÉ VĚCI V NEOBYČEJNÉ PŘÍLEŽITOSTI.

Gorjan Lazarov
ŘEDITEL HOSPITALITY
Jiří Adamčík
ŘEDITEL PRÁVNÍHO ÚSEKU
Marta Pražáková
INVESTIČNÍ ŘEDITELKA

NAŠE HODNOTY: PROFESIONALITA, STABILITA
A ZODPOVĚDNOST.

LIDÉ RÁDI OBDIVUJÍ KRÁSNÁ MÍSTA. MY KRÁSNÁ MÍSTA TVOŘÍME.

Petra Slabá
HR ŘEDITELKA

NAŠE PODNIKATELSKÁ FILOSOFIE: FLEXIBILITA
A DŮVĚRYHODNOST.

Martin Kaleta
ŘEDITEL SPOLEČNOSTI ARRIDERE
Alexandra Němcová
ŘEDITELKA ASSET MANAGEMENTU
Jiří Bartoš
ŘEDITEL DEVELOPMENTU

NAKUPUJEME, RESTRUKTURALIZUJEME A STABILIZUJEME TAK, ABYCHOM DLOUHODOBĚ ZHODNOTILI KAPITÁL.

Pavel Soukup
ICT Manažer


Miroslav Kosnar

GENERÁLNÍ ŘEDITEL

Miroslav je generální ředitel CIMEX GROUP a má bohaté zkušenosti z oblasti řízení významných procesů v různých společnostech. Byl mimo jiné zodpovědný za řízení financí, IT nebo personalistiky a souvisejících implementací mezinárodního know-how do fungování lokálních společností. Před zahájením spolupráce se skupinou CIMEX pracoval například pro společnost GTS International nebo Perfetti Van Melle. Od roku 2006 Miroslav působí v CIMEX GROUP, kde zastával nejdříve pozici finančního ředitele celé skupiny a od roku 2011 je jejím generálním ředitelem zodpovědným zejména za strategii a realizaci významných investičních projektů.
Za dobu svého působení ve skupině CIMEX se podílel na řadě významných realitních projektů jako např.: development HOTEL EMBASSY**** v Petrské ulici, akvizice souboru nemovitostí Garden Eleven, City West B1 či řízení řady realitních a hotelových transakcí v USA. Miroslav je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Mezi jeho záliby patří všemožné sportovní aktivity včetně méně tradičních jako je snowkiting nebo enduro a freeride na horském kole.

Aleš Konrád

FINANČNÍ ŘEDITEL

Aleš jako finanční ředitel investiční skupiny CIMEX zhodnotí své dosavadní zkušenosti z předchozího působiště na pozici CFO private equity skupiny BMM a dále z finančního managementu a rozvojových projektů v České republice a zahraničí v rámci tuzemského i mezinárodního zastoupení skupiny ČEZ a poradenské společnosti PwC. V minulosti pracoval i na finančních pozicích ve společnostech ČSA nebo Eurotel.

Petra Kůlová

ŘEDITELKA MARKETINGU

Petra přišla do CIMEX GROUP jako zkušená marketingová profesionálka. Působila v několika reklamních agenturách jako je třeba McCann Erickson nebo LOWE GGK. Ve společnosti Vodafone šest let řídila marketingovou komunikaci, kde se mimo jiné spolupodílela na úspěšné kampani „Žádní falešní sobi“. Marketing měla na starosti i v Obchodním domě Kotva a vedla obchod na slevovém portálu. Petra je absolventkou Anglo-americké Univerzity v Praze. Má ráda adrenalin a proto se ve volném čase věnuje netradičním koníčkům, jakými jsou windsurfing, koňské pólo, kitesurfing nebo vodní a zimní lyže.

Gorjan Lazarov

ŘEDITEL HOSPITALITY

Gorjan je generálním ředitelem hotelového řetězce Orea Hotels & Resorts, pod který spadá 15 hotelů. Svou pracovní kariéru začínal ve finančním oddělení hotelu Marriott a v průběhu času se vypracoval až po zkušeného hotelového ředitele Boscolo Prague Hotel a nebo Boscolo Milano Hotel. Předtím prošel řadou odborných a manažerských pozic ve společnostech Vodafone a Marriott. Mezi jeho klíčové dovednosti patří strategie, zákaznická zkušenost a vyhledávání inovativních způsobů a jejich zavádění do byznysu. Rychle se učí a snadno se přizpůsobuje v různých průmyslových odvětvích. Gorjan vystudoval University of Pittsburgh, Katz Business School. Ve volném čase rád hraje tenis, lyžuje nebo sleduje basketbal.

Jiří Adamčík

ŘEDITEL PRÁVNÍHO ÚSEKU

Jiří je ředitelem právního úseku CIMEX GROUP. Od počátku své kariéry se zaměřuje převážně na právní aspekty různých realitních transakcí (akvizice, prodeje, financování, pronájmy, facility management) a korporační právo. Za uplynulých 10 let se podílel na řadě transakcí realizovaných skupinou CIMEX, z nichž můžeme jmenovat např. akvizice projektu City West B1 a Garden Eleven nebo realizace rezidenčních projektů v Mariánských Lázních. Jiří je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Mezi jeho záliby patří aktivní sport, dobré jídlo a různé hudební žánry.

Marta Pražáková

INVESTIČNÍ ŘEDITELKA

Marta rozšiřuje vrcholové vedení investiční skupiny CIMEX, ve které bude odpovídat za strategické investiční aktivity společnosti. Pracovní zkušenosti získávala posledních 13 let na postech finanční a investiční ředitelky ve společnostech zabývajících se investicemi do nemovitostí (Daramis, Neocity Group). Do skupiny CIMEX přichází z pozice CFO ve společnosti Arendon. Marta vystudovala University of New South Wales v Sydney. V Austrálii následně získala také své první pracovní zkušenosti. Mezi její záliby patří rodina, hudba a jídlo, kromě toho ráda lyžuje, jezdí na kole a aktivně podporuje charitativní akce.

Petra Slabá

HR ŘEDITELKA

Petra je HR ředitelkou CIMEX GROUP. Do skupiny přišla po více než dvacetileté zkušenosti s řízením HR a se zaměřením na vzdělávání a rozvoj lidí, změnové a transformační projekty. Před 10 lety úspěšně absolvovala systemický koučovací výcvik a od té doby se koučování aktivně věnuje. Mezi její zaměstnavatele a klienty patřily společnosti jako Český Telecom, ČEZ, RWE, HVB Bank, Skanska nebo BM Management. Je absolventkou oboru Personální řízení na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy a ve volném čase se věnuje rodině, přátelům a cestování.

Martin Kaleta

ŘEDITEL SPOLEČNOSTI ARRIDERE

Martin je ředitelem společnosti ARRIDERE, která se zabývá property a facility managementem. Společnost ARRIDERE vznikla v roce 2015 vyčleněním zmíněných aktivit z CIMEX GROUP, která se tímto zabývala od svého založení. Martin se v oblasti property a facility managementu pohybuje již od dob svých studií. Po nástupu do skupiny CIMEX prošel všemi disciplínami facility managementu jako je energetika, koncepce a nastavování tvrdých a měkkých služeb až k řízení oblasti. Současně se pohybuje v kruzích odborné veřejnosti jako člen představenstva české pobočky mezinárodní asociace facility managementu IFMA, jejímž hlavním úkolem je rozvoj oboru napříč tržním segmentem v ČR. Martin vystudoval České vysoké učení technické v Praze. Ve volném čase preferuje sportovní aktivity – rafting, parašutismus, via ferraty, sjezdové lyžování, tenis nebo MTB cyklistiku. Koníčkem se mu stal i jeho profesní obor facility managementu.

Alexandra Němcová

ŘEDITELKA ASSET MANAGEMENTU

Alexandra nastoupila do CIMEX GROUP na pozici ředitelky Asset managementu po více jak 20 letech působení v oblasti komerčních nemovitostí v Čechách i v zahraničí. Bude mít na starosti aktivity spojené s rozvojem, pronájmy a správou portfolia nemovitostí. Uplynulých 14 let pracovala na manažerských pozicích v Číně a v Rusku ve společnostech IKEA Centres Russia a CBRE China. Před odchodem do zahraničí řídila českou pobočku TK Development a Regus Business Centre v Praze. Volný čas tráví s rodinou, cestováním a sportem.

Jiří Bartoš

ŘEDITEL DEVELOPMENTU

Jiří působí ve skupině CIMEX jako ředitel developmentu. Se svým týmem má na starosti desítku developerských projektů v Praze, Mariánských Lázních a Brně. Jiří je absolventem fakulty architektury na ČVUT. Před příchodem do CIMEX GROUP se pracovně angažoval ve společnostech OM Consulting, Fórum Karlín a Portland Trust. Mezi jeho dřívější projekty, na kterých spolupracoval, patří například administrativní komplex AFI Vokovice na Praze 6 nebo Floreasca Park v Bukurešti. Ve svém volném čase se věnuje rodině a relaxuje při brazilskému jiu jitsu.

Pavel Soukup

ICT Manažer

Pavel zastává ve skupině CIMEX pozici ICT manažera. Se svým týmem zajišťuje nejen hladký chod služeb, ale hlavně orientaci IT na nové technologie s napojením na obchod. Má bohaté pracovní zkušenosti s vedením týmů a projektů. Před příchodem do CIMEX GROUP působil v seniorních a manažerských pozicích ve společnostech Dataclue nebo AVG Technologies. Ve svém volném čase se Pavel věnuje rodině a alternativním zdrojům energie.