Nový Orea Resort Horal myslel při rekonstrukci na všechny své klienty

Na začátku prosince spolu se zahájením lyžařské sezóny pozve Orea Resort Horal své hosty do nově zrekonstruovaných prostor.

Od jara prošly veškeré interiéry Resortu Horal kompletní rekonstrukcí. V prosinci se pro hosty otevírá i nové luxusní spa s bazénem, saunovým světem a relaxační zónou.

Orea Resort Horal patří do největší tuzemské hotelové sítě OREA Hotels & Resorts, která se pustila do rozsáhlých modernizací svých hotelů napříč celou Českou republikou. Orea Resort Horal završil kompletní plánovanou rekonstrukci. Resort v unikátní lokalitě ve Špindlerově Mlýně s dechberoucími výhledy na skiareál Svatý Petr tak nyní poskytne hostům daleko větší komfort.

Rekonstrukce se dotkla nejen všech pokojů, ale také společenských prostor, lobby baru a restaurace, kde se prolínají moderní prvky s přírodou. Právě z té si hosté odnesou mimořádný kulinářský zážitek z české i mezinárodní kuchyně umocněný krásnými výhledy na krkonošskou přírodu.

Novinkou, která je ve Špindlerově Mlýně a okolí naprosto unikátní, je vytvoření dvou privátních apartmánů s vlastním vstupem mimo recepci. „Nejluxusnější je vybaven soukromým SPA, výtahem pro jídlo přímo z kuchyně, nabízejí jedinečný výhled do skiareálu, vlastní terasu a parking a krásné prosklené ložnice. Tyto dvě privátní zóny jsou určeny pro členy klubu, kteří mají zároveň přístup do hotelu s možností využití všech jeho služeb,“ vysvětluje Marian Novotný, ředitel Orea Resortu Horal.

Důležitými klienty resortu jsou rodiny s dětmi jakéhokoliv věku, proto na ně pamatoval při nedávné rekonstrukci, a kromě obří herny pro děti vytvořil i hernu určenou pro teenagery.