Ostatní projekty

Věříme v diverzifikaci investičního portfolia

Hledáme nové příležitosti v různých oborech a kreativně je rozvíjíme. Vlastníme multifunkční kongresové prostory a poskytujeme flexibilní pronájmy kanceláří.

MULTIFUNKČNÍ CENTRUM DLABAČOV

Ideální kongresové prostory

MULTIFUNKČNÍ CENTRUM DLABAČOV je ideálním místem pro pořádání konferencí, odborných seminářů či firemních a společenských akcí. Disponuje kinosálem s divadelním pódiem, odpovídající technikou a kavárnou s 80 místy k sezení, která je vhodná pro komornější akce. Díky propojení MULTIFUNKČNÍHO CENTRA DLABAČOV s Orea Hotelem Pyramida je možné paralelně využít i cateringové a ubytovací služby.

www.mcdlabacov.cz
www.dlabacov.cz

Gabriel Loci

Objevte nový a jedinečný prostor v netradičním prostředí!

Areál bývalého kláštera sv. Gabriela koupila skupina CIMEX v roce 2020. Unikátní areál, který byl vystavěn v letech 1888 – 1891 v novorománském stylu, se nachází v sousedství zahrady Kinských na pražském Smíchově. Součástí areálu kláštera je i novorománský kostel Zvěstování Panny Marie s krásnými malbami. Netradiční prostory areálu kláštera lze využít pro pořádání eventů a konferencí. V dlouhodobém horizontu plánuje skupina CIMEX rekonstrukci objektu, vše s ohledem k památkové ochraně objektu.

Pronajměte si Gabriela Loci pro vaši akci

www.gabrielloci.com