Rekonstrukce hotelů

Úspěšně působíme na tuzemském i zahraničním trhu

Při rekonstrukcích klademe důraz na modernizaci hotelů a zvýšení kvality hotelových služeb. Naše aktivity stále rozvíjíme a hledáme ty nejlepší destinace k provozu nových hotelů. Dokážeme nalézt skrytý potenciál daného místa a proměnit jej v úspěšný hotelový projekt.

Již zrekonstruované hotely:
Orea Resort Horal
Orea Resort Horizont
Orea Hotel Pyramida

Probíhající rekonstrukce:
Orea Resort Santon
Orea Hotel Voroněž

Připravované rekonstrukce:
Orea Resort Devět Skal

Orea Resort Horal

V roce 2019 proběhla kompletní rekonstrukce Orea Resortu Horal. Nový design hotelu navrhlo renomované architektonické studio Mimolimit Báry Škorpilové. V prosinci se otevřelo nové luxusní spa se saunovým světem, relaxačním centrem a privátní zónou.

Náklady: 450 mil. Kč

Orea Hotel Pyramida

Na začátku roku 2018 proběhla v Orea Hotelu Pyramida rekonstrukce pokojů a chodeb 3. a 4. patra. V průběhu léta pak byl realizován designový konferenční prostor Neptun o rozloze 120 m2, který je určen až pro 60 osob. V roce 2019 pokračuje rekonstrukce pokojů a chodeb v 8. a 9. patře, zrekonstruovala se hotelová restaurace Nebula.

Náklady: 71 mil. Kč

Orea Resort Horizont

V druhé polovině roku 2018 byla v Orea Resortu Horizont provedena kompletní rekonstrukce všech hotelových pokojů a dětského koutku. Na jaře roku 2019 proběhla modernizace hotelové recepce a lobby baru.

Náklady: 50,5 mil. Kč

Orea Resort Devět Skal

V období od června do srpna 2019 bylo v Orea Resortu Devět Skal kompletně zrekonstruováno 44 pokojů, které tak získaly svěží moderní vzhled.

Náklady: 24 mil. Kč

Orea Resort Santon

Začátkem roku 2018 probíhaly v Orea Resortu Santon rekonstrukce restaurace Panorama a oživení terasy. Na podzim pak následovala kompletní rekonstrukce wellness a spa a modernizace hotelové recepce a lobby baru. V průběhu léta 2019 pak proběhla realizace Relax Beach zóny. V současné době pokračujeme v renovacích a modernizujeme všech 111 pokojů.

Náklady: 104,5 mil. Kč

Resort Broadway

V listopadu 2019 jsme začali s dlouho očekávanou rekonstrukcí a dostavbou komplexu budov v Mariánských Lázních, které budou tvořit ojedinělý hotelový komplex v České republice. Resort Broadway se bude skládat z designového hotelu s luxusním wellness, restaurace, zeleného atria a obchodní pasáže. Předpokládaný termín realizace je v srpnu 2022.