Colin Stanley řídí hotelový řetězec Orea Hotels and Resorts

Colin Stanley řídí hotelový řetězec Orea Hotels and Resorts

Rozsáhlý tuzemský hotelový řetězec Orea Hotels and Resorts má nového generálního ředitele. Je jím Colin Stanley, který má bohaté zkušenosti v oblasti hotelnictví. 17 let působil na manažerských pozicích ve společnosti Marriott Inc.

Colin Stanley (45) se stal generálním ředitelem sítě hotelů Orea Hotels and Resorts v první polovině letošního roku. Na své nové pozici je zodpovědný za řízení všech šestnácti hotelů spadajících do sítě Orea Hotels and Resorts, které se nacházejí v atraktivních lokalitách po celé České republice. Mezi nejznámější objekty patří například pražský hotel Pyramida, Resort Horal ve Špindlerově Mlýně, Spa Hotel Bohemia v Mariánských Lázních nebo brněnský hotel Voroněž.

Vladana Horáková povede hotelový řetězec OREA HOTELS – čtěte ZDE

„Řízení jednoho z největších tuzemských hotelových řetězců je velkou výzvou, tím spíše, že jeho součástí jsou jedinečné a velice variabilní objekty po celé České republice. Doufám, že budu moci plně využít svých zkušeností nasbíraných za téměř dvě desítky let působení v oblasti hotelnictví a společně s personálem jednotlivých hotelů nabídneme našim zákazníkům ještě lepší služby a zážitky z pobytu,“ uvedl Colin Stanley.

Před příchodem do Orea Hotels and Resorts působil Stanley 17 let ve společnosti Marriott Inc. Zde vystřídal osm různých vrcholných manažerských pozic a podílel se na otevření tří hotelů včetně JW Marriott v Bukurešti nebo na Mallorce. Působil i v České republice v rámci hotelů Renaissance Prague, Marriott Executive Apartments, Prague Marriott Hotel a Courtyard by Marriott Flora a v Plzni. Právě zahájení provozu nového hotelu nebo potřebu přizpůsobit již fungující hotel aktuálnímu stavu trhu považuje za zásadní zkušenost, při které se manažer naučí, jak lépe postavit týmy, nebo v rámci clusteru bilancovat pohledy jednotlivého hotelu a společnosti.

Colin Stanley je původem z Velké Británie, kde vystudoval stavební inženýrství, ale nikdy v tomto oboru nepůsobil.

Je ženatý, má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří především hokej, lední i in-line.

 

Zdroj: kariera.ihned.cz, 28.8.2015

Nahoru Dolu