Hotely

Jsme jedním z největších a nejzkušenějších odborníků v oboru hospitality v České republice. Naše znalosti jsou vázány na dlouholetou tradici úspěšného působení na domácím i zahraničním trhu. Do našeho portfolia patří hotelová síť OREA Hotels & Resorts a vlastní bytové a komerční objekty v České republice a v USA.

OREA HOTELS & RESORTS

OREA je největším hotelovým řetězcem v České republice a v současné době provozuje 20 hotelů v těch nejatraktivnějších lokalitách. V jeho portfoliu naleznete horské rezorty, spa a wellness hotely a business hotely s celkovou kapacitou přes 5 800 hostů. Spolupracuje s hoteliéry a investory formou franšízinku nebo management kontraktů. Ve spolupráci s realitními a poradenskými firmami nabízí komplexní servis, od ekonomického poradenství, přes facility management, přípravu a zajištění rekonstrukce, až po vyhledání vhodného nájemce nebo kupce nemovitosti. OREA Hotels & Resorts je členem Asociace hotelů a restaurací a pravidelně se umísťuje v „Českých 100 nejlepších“.

AHG

SPECIALIZOVANÉ SLUŽBY V OBLASTI HOTELOVÝCH INVESTIC

Nezávislá soukromá platforma založená na spolupráci a správě aktiv v oboru hospitality. Pokrývá celou oblast od správy aktiv, přes provoz hotelů a resortů.

Spolupracuje s majiteli hotelů a investory a poskytuje jim řešení na míru s cílem maximalizace zisků a návratnosti jejich investice. Využívá k tomu zkušenosti s nejrůznějšími produkty finančních a kapitálových trhů, které vedou k úspěšnému rozvoji aktiv nebo celých portfolií.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Hotel Atrium
Hotel Sedmihorky
Hotel Evropa
Hotel Větrov
Nahoru Dolu