Designblok 2021. 23. ročník největšího českého festivalu designu a módy

Designblok 2021. 23. ročník největšího českého festivalu designu a módy

Tématem, které tradičně propojí jednotlivé části festivalu, bude letos ŠTĚSTÍ. Loni měl Designblok v Gabriel Loci premiéru, letos se do členitých prostor bývalého beuronského kláštera vrací a budova v Holečkově ulici bude určena pro výstavy novinek designérů, škol, galerií, výrobců a prodejců. Kromě prostoru Gabriel Loci, kde bude umístěno Superstudio, Openstudio, Designérie a v kostele i Art House, se současným designem zaplní také dvě patra Uměleckoprůmyslového musea v Praze, kde se otevře výstavní dům RENESANCE 21. Kromě těchto prostor se v rámci Designbloku otevírá celá řada galerií, showroomů a pop-up shopů po celé Praze, které připravují speciální program pro návštěvníky. Designblok tradičně uvádí tvorbu designérů a výrobců s důrazem na střední Evropu, představuje novinky prestižních značek i prototypy mladých designérů a designérských studií.

Designblok 2021 proběhne od 6. do 10. října ve dvou hlavních lokacích:

Gabriel Loci, Holečkova 10, Praha 5
Otevírací doba je každý den od 10 do 21 hodin.
Uměleckoprůmyslové museum, ulice 17. listopadu 2, Praha 1
Otevírací doba je ve středu a od pátku do neděle od 10 do 21 hodin, ve čtvrtek od 10 do 19 hodin.
Než se vydáte do Gabriel Loci nebo Uměleckoprůmyslového musea, nezapomeňte si stáhnout mobilní aplikaci Designblok, díky které budete po celou dobu v obraze!
Najdete v ní kompletní seznam vystavovatelů, program den po dni, přehlednou mapu budovy Gabriel Loci nebo veškeré praktické informace nejen ohledně vstupů, letošních lokací či hygienických opatření.
Ke stažení zdarma na AppStore i Google Play.
Zdroj: https://www.kdykde.cz/calendar/kdykde/2321967-designblok-2021
Nahoru Dolu