Martin Skalický ředitelem nemovitostního fondu EDULIOS skupiny Cimex

Martin Skalický ředitelem nemovitostního fondu EDULIOS skupiny Cimex

Skupina Cimex jmenovala Martina Skalického ředitelem svého nového nemovitostního fondu EDULIOS. Skalický, který dosud působil jako generální ředitel REICO investiční společnosti České spořitelny, přináší do společnosti Cimex více než 20 let zkušeností na poli nemovitostí, a to i z vysokých manažerských pozic jak v tuzemsku, tak v zahraničí.

Martin Skalický se trhu s komerčními nemovitostmi intenzivně věnuje již od jeho formování po roce 1989. Od roku 1993 působil v britské poradenské firmě Cushman &Wakefield (dříve Healey & Baker), kde se zabýval oceňováním nemovitostí a vyhledáváním obchodních příležitostí pro klienty. Několik let působil v zahraničí – pro společnost ING Real Estate Investment Asset Management řídil portfolio významných komerčních nemovitostí ve Varšavě a ve Štětíně.

Od roku 2007 pracoval Martin Skalický pro REICO investiční společnost České spořitelny, mezi jejíž přední aktivity se řadí správa a administrace ČS nemovitostního fondu. Na pozici investičního ředitele se aktivně podílel na tvorbě portfolia nemovitostí, od roku 2012 zodpovídal za řízení celého fondu z pozice předsedy představenstva a generálního ředitele.

„Mám rád nové výzvy. Své znalosti a zkušenosti jsem připraven při budování fondu EDULIOS maximálně využít. Moc se na to těším a věřím, že mi to umožní další profesní růst v zajímavém a dynamickém prostředí,“ uvedl Martin Skalický.

Skalický patří k předním odborníkům na oblast nemovitostí v České republice, což dokládá i fakt, že je od roku 2006 členem Royal Institution of Charteres Surveyors (Britská komora profesních odborníků) a držitelem titulu MRICS. Několik let zároveň pracoval v představenstvu této komory v České republice.

Martin Skalický vystudoval Fakultu stavební na ČVUT v Praze. Je ženatý a má dceru. Mezi jeho koníčky patří cestování a sport, ve volném čase se věnuje také včelaření.

Zdroj: http://kariera.ihned.cz/pro-hr-manazer…ovitostniho-fondu-edulios-skupiny-cimex

Nahoru Dolu