OREA Resort Horal sklízí ocenění za svůj jedinečný design!

OREA Resort Horal sklízí ocenění za svůj jedinečný design!

OREA Resort Horal se dostal na shortlist mezi 10 projektů v mezinárodní soutěži The International Hotel & Property Awards. Designový britský časopis ´design et al´ vyhlásil tuto soutěž v několika kategoriích. Horal, za jehož novým interiérovým designem stojí renomované studio Mimolimit Báry Škorpilové, se utká s nejlepšími designovými mezinárodními hotely.

Orea Resort Horal patří do největší tuzemské hotelové sítě OREA Hotels & Resorts, která na jeho rekonstrukci spolupracovala s Bárou Škorpilovou. Cílem kompletní rekonstrukce bylo zmodernizování jak ubytovací, tak i společenské části hotelu při zachování některých originálních architektonických prvků uvnitř budovy.

Bára Škorpilová propojila moderní prvky s přírodou a svoji neotřelou kreativitou dokázala skloubit architektonický brutalismus v exteriéru budovy s moderním, útulným a designovým interiérem.

Jednotlivé kategorie soutěže se dělí například podle velikosti, typu hotelu nebo i regionu, ve kterém se nachází. Ocenění ´design et al´ je jedinečné tím, že nehodnotí panel porotců, ale všechny projekty jsou prezentované on-line a hlasují o nich jak profesionálové, tak také čtenáři časopisu.

Nahoru Dolu