Pražské BB Centrum se rozroste o hotel

Pražské BB Centrum se rozroste o hotel

Developerská společnost PASSERINVEST GROUP zakoupila v polovině září od investorské společnosti CIMEX GROUP dva administrativní objekty stojící ve Vyskočilově ulici v pražské Michli. Na jejich místě postaví v příštích měsících špičkový hotel včetně kongresového centra, který tak doplní současnou nabídku BB Centra.

Nově zakoupené budovy se nacházejí v sousedství budovy Building A ve východní části BB Centra. „Tato transakce se uskutečnila v rámci dlouhodobé strategie naší mateřské společnosti PASSERINVEST GROUP,“ uvedl Radim Passer, ředitel společnosti. „Na místě těchto budov plánujeme výstavbu špičkového business hotelu vč. kongresového centra, díky němuž rozšíříme vybavenost BB Centra a budeme moci nabídnout i o tyto klíčové služby,“ dodal.

„Prodej je součástí naší strategie optimalizace portfolia vlastněných nemovitostí a získané finanční prostředky budou použity pro další investice a obnovu našeho portfolia,“ komentoval transakci generální ředitel CIMEX GROUP Ing. Miroslav Kosnar.

BB Centrum, které se v současné době rozkládá na ploše dvaceti hektarů, se v průběhu let stalo malou městskou částí uvnitř Prahy. Lidé zde najdou nejenom kvalitní pracovní prostředí, pestrou občanskou vybavenost, skvělou dopravní dostupnost, ale i pohodlné bydlení, příjemné prostory pro relaxaci, fyzický a duchovní rozvoj i křesťanské vzdělávání. V současné době stojí na území areálu celkem 16 dokončených, především administrativních budov. Další budova, budova Delta, je ve výstavbě. Její dokončení je plánováno na prosinec 2014.

Zdroj: www.buildingnews.cz

Nahoru Dolu