CIMEX GROUP prodala v polovině září administrativní objekty ve Vyskočilově ulici v Praze 4

CIMEX GROUP prodala v polovině září administrativní objekty ve Vyskočilově ulici v Praze 4

Developerská společnost PASSERINVEST GROUP v polovině září letošního roku zakoupila od investorské společnosti CIMEX GROUP dva administrativní objekty stojící ve Vyskočilově ulici v pražské Michli.

Jedná se o budovy v areálu BB Centra – v sousedství budovy Building A – situované v jeho východní části. „Tato transakce se uskutečnila v rámci dlouhodobé strategie naší mateřské společnosti PASSERINVEST GROUP,“ uvedl Radim Passer, ředitel společnosti. „Na místě těchto budov plánujeme výstavbu špičkového business hotelu vč. kongresového centra, díky němuž rozšíříme vybavenost BB Centra a budeme moci nabídnout i o tyto klíčové služby,“ dodal.

K transakci se vyjádřil za prodávajícího generální ředitel CIMEX GROUP Ing. Miroslav Kosnar, který uvedl: „Prodej je součástí naší strategie optimalizace portfolia vlastněných nemovitostí a získané finanční prostředky budou použity pro další investice a obnovu našeho portfolia.“

BB Centrum, které se v současné době rozkládá na ploše dvaceti hektarů, se v průběhu let stalo malou městskou částí uvnitř Prahy. Lidé zde najdou nejenom kvalitní pracovní prostředí, pestrou občanskou vybavenost, skvělou dopravní dostupnost, ale i pohodlné bydlení, příjemné prostory pro relaxaci, fyzický a duchovní rozvoj i křesťanské vzdělávání. V současné době stojí na území areálu celkem 16 dokončených, především administrativních budov. Další budova, budova Delta, je ve výstavbě. Její dokončení je plánováno na prosinec 2014.

Nahoru Dolu