CIMEX kupuje dva hotely v Mariánských Lázních

CIMEX kupuje dva hotely v Mariánských Lázních

Investiční skupina CIMEX, vlastník hotelové sítě OREA Hotels & Resorts, koupila do svého portfolia dva zavedené hotely v Mariánských Lázních.

Investiční skupina CIMEX, vlastník hotelové sítě OREA Hotels & Resorts, koupila do svého portfolia dva zavedené hotely v Mariánských Lázních. Čtrnáctým a patnáctým hotelem v síti se tak od letošního května stanou čtyřhvězdičkové hotely Cristal Palace a San Remo.

Akvizicí OREA Hotels & Resorts ke svým stávajícím třem hotelům v Mariánských Lázních – OREA Spa Hotel Palace Zvon, OREA Spa Hotel Bohemia a OREA Hotel Anglický Dvůr v součtu s celkovou kapacitou 214 pokojů přidává dalších 130 pokojů hotelů Cristal Palace a San Remo.

„Důležitou součástí akvizice je získání dostatečné kapacity přírodních zdrojů minerálních vod. Prameny Edward VII. a Augustin jsou k dispozici hostům přímo v obou hotelech a posílí naše další obchodní aktivity a celkovou pozici v Mariánských Lázních. V přípravě máme velké developerské projekty na Hlavní třídě i v Ruské ulici. Moderní wellness lázeňský hotelový komplex Broadway se 166 pokoji bychom měli začít stavět již koncem letošního roku,“ uvádí Miroslav Kosnar, ředitel CIMEX GROUP.

Větší Cristal Palace v samém srdci Mariánských Lázní kromě standardních hotelových a wellness služeb poskytuje také léčebné pobyty a procedury, zatímco Hotel San Remo nabízí spíše komornější prostředí s rodinnou atmosférou.

Nahoru Dolu