CIMEX REALITY – tak trochu jiné reality

CIMEX REALITY – tak trochu jiné reality

Společnost CIMEX GROUP, která se pohybuje na realitním trhu už více než dvacet let, spustila v únoru 2012 nový web www.cimexreality.cz. Není ale na místě čekat další z mnoha realitních serverů nabízejících pronájem garsoniéry nebo prodej 2kk. CIMEX REALITY nabízí luxusní a netypické nemovitosti jako jsou například hotelové komplexy, historické budovy, průmyslové areály nebo kancelářské budovy v Praze.

CIMEX REALITY není klasická realitka, která zprostředkovává prodej, nabízí totiž nemovitosti z vlastního (velmi širokého) portfolia a vybranné nemovitosti svých obchodních partnerů. Kromě zmíněných typů nemovitostí prezentuje i developerské projekty, pro které hledá nejen kupce, ale i partnery či investory pro jejich realizaci.

Na co konkrétně tedy můžete na stránkách cimexreality.cz narazit? Například na pronájem kanceláří v Garden Eleven, objektu v pražských Vršovicích, nebo na prodej Poštovního Dvora – luxusního restauračního komplexu v Karlových Varech z 18. století, který prošel kompletní rekonstrukcí. Chtěli byste svoji vlastní Kramářovu Vilu? I tu má CIMEX ve svém portfoliu. Letní sídlo předsedy vlády Karla Kramáře – v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor najdete v sekci Prodej.

Kromě prodeje a pronájmu má společnost CIMEX zájem i o nákup. Obchodní tým neustále vyhledává zajímavé příležitosti na realitním trhu a nemovitosti, které by ještě obohatily stávající nabídku.

Nahoru Dolu