Nový člen řetězce Orea Hotels na Zlínsku – Orea Hotel Atrium v Otrokovicích

Nový člen řetězce Orea Hotels na Zlínsku – Orea Hotel Atrium v Otrokovicích

Orea Hotel Atrium **** Otrokovice se nachází přímo v centru města, s velmi dobrou dopravní dostupností. Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje.

Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané. Je centrem mikroregionu proslaveného Baťovými závody zahrnujícího obce s počtem téměř 35 000 obyvatel.

Budova hotelu Atrium je dominantou otrokovického náměstí a je dílem ateliéru architektů Ing. arch. D&M Velehradští. Jedná se o unikátní multifunkční objekt, který svým moderním designem a pojetím dokresluje atmosféru Baťovské architektury. Kromě hotelu se v komplexu budovy ještě nachází pobočka ČS a luxusní byty v horních patrech budovy.

Hotel je v provozu od roku 2010 a od 15.3.2012, hotel řídí OREA HOTELS s.r.o.

V hotelu pracuje více než 20 zaměstnanců původní společnosti, protože zájmem společností OREA HOTELS bylo zachování pracovních míst. Tento záměr se podařilo realizovat a také z tohoto důvodu od prvního dne po převzetí řízení zařadila OREA původní zaměstnance do vzdělávacího a treningového programu OREA ACADEMY. Od 1.5. je hotel v provozu podle standardů OREA HOTELS.

Hotel disponuje 51 komfortně zařízenými pokoji (z toho 6 apartmánů). Svým vybavením splní očekávání i nejnáročnějších hostů. Všechny hotelové pokoje jsou klimatizované, pokryté Wi-Fi signálem a vybaveny minibarem, trezorem, TV/SAT, psacím i konferenčním stolem. Součástí hotelu jsou také garáže nebo je možné využít parkovacích míst přímo před hotelem.

Odkaz: http://www.orea.cz/cz/orea-hotel-atrium

Nahoru Dolu