Cowork Mo-cha je ve finále soutěže CBRE Art of Space Awards!

Cowork Mo-cha je ve finále soutěže CBRE Art of Space Awards!

Social mixer Mo-cha investiční skupiny CIMEX, který se otevřel teprve v říjnu loňského roku v Brně, již sklízí úspěchy i u odborníků. Porota soutěže CBRE Art of Space Awards v čele s Evou Jiřičnou vybrala mezi 55 finalistů coworkingové centrum Mo-cha, které u odborné poroty zabodovalo svojí kvalitou, originalitou a zajímavým příběhem.

Mo-cha není klasické coworkingové centrum, které by poskytovalo pouze sdílený pracovní prostor, ale přichází s novým konceptem, který je založen na neotřelém designu. Najdete zde netradiční meetingové prostory a velkou škálu doprovodného programu formou přednášek, eventů a workshopů, ale i umělecké instalace. „Social mixer Mo-cha je místo, kde potkáte inspirativní a podobně smýšlející lidi z různých odvětví a profesí, se kterými můžete propojovat své myšlenky, nacházet nové nápady a navzájem se podněcovat ke kreativitě,“ vysvětluje zakladatelka projektu Petra Kůlová.

„Jsem nadšena a velmi potěšena, že jsme se s poměrně mladým projektem dostali do finále renomované soutěže. Velice si toho vážíme a celý tým, který se podílel na otevření coworkingového centra Mo-cha v Brně to vnímá jako ocenění své práce,“ uvádí Petra Kůlová.

Mo-cha přirozeně propojuje nejmodernější trendy ve využívání pracovního prostředí s nejtypičtější jihomoravskou tradicí, v prostorách je k dispozici vinný sklep vhodný k degustaci, nechybí samozřejmě veškeré potřebné technické zázemí a plně vybavená kavárna.

Do soutěže CBRE Art of Space Awards se přihlásilo v letošním ročníku bezmála 250 projektů. Desetičlenná odborná porota v čele s renomovanou architektkou Evou Jiřičnou z nich vybrala 55 finalistů, kteří se budou ucházet o vítězství.

CBRE Art of Space Awards je soutěž, která posuzuje nejlepší kancelářské, retailové a industriální projekty a hodnotí je v celkem šesti kategoriích (Nejatraktivnější meeting point, Design pracovního prostoru, Design retailového prostoru, Zdravé prostředí a udržitelnost, Coworking a flexibilní kancelář a Revitalizace brownfieldu), v rámci nichž zohledňuje současné trendy v oblasti praktického využití, designu, nových technologií a vstřícnosti k životnímu prostředí.

Vyhlášení kompletních výsledků soutěže CBRE Art of Space Awards proběhne na slavnostním galavečeru na konci března.

Nahoru Dolu