Novým finančním ředitelem skupiny CIMEX se stává Aleš Konrád

Novým finančním ředitelem skupiny CIMEX se stává Aleš Konrád

TOP management investiční skupiny CIMEX, jednoho z největších privátních investorů na českém podnikatelském trhu, posílí od 9. září Aleš Konrád na pozici Chief Financial Officer.

Aleš Konrád jako finanční ředitel investiční skupiny CIMEX zhodnotí své dosavadní zkušenosti z předchozího působiště na pozici CFO společnosti BM MANAGEMENT a dále z tuzemských i mezinárodních zastoupení skupiny ČEZ, PwC, ČSA nebo Eurotel.

Aleš Konrád vystudoval Ekonomickou fakultu Technické Univerzity v Ostravě a své znalosti v oblasti marketingu si dále rozšířil studiem v Holandsku na Rijksuniversiteit Groningen. Má 3 děti a ve svém volném čase se věnuje především sportu – ski alpinismu, jachtingu, rád běhá, hraje squash, jezdí na horském kole a také našel zálibu v řezbářství.

Aleš Konrád je v krátké době již druhou významnou posilou TOP managementu skupiny CIMEX. Začátkem září nastoupila na pozici Investment Director Marta Pražáková. Skupina CIMEX v posledních letech významně zesílila své investiční aktivity zaměřené na hotelové projekty a administrativní budovy a novým obsazením klíčových postů ve vedení má za cíl v dalších letech odpovídajícím způsobem řídit akviziční dynamiku skupiny.

Mezi poslední nejvýznamnější akvizice patří koupě hotelu Angelo, prodej kancelářské budovy City West z nemovitostního fondu Edulios a v letošním roce jde především o investice v Mariánských Lázních. Kromě nákupu 2 hotelů chystá v blízké době začít s výstavbou luxusního hotelového komplexu Broadway spojenou s revitalizací lázeňské čtvrti. Investiční činnost skupiny CIMEX se neomezuje pouze na Českou republiku, ale aktuálně se jedná o privatizaci lázeňského komplexu v Černé Hoře a investiční činnost aktivně probíhá i v USA.

Nahoru Dolu