Skupina CIMEX oslavila 25 let na trhu

Skupina CIMEX oslavila 25 let na trhu

Na konci října oslavila investiční skupina CIMEX čtvrtstoletí od svého založení. Slavnostní galavečer se uskutečnil v pražském OREA HOTELU PYRAMIDA za účasti téměř tří set hostů z řad současných i bývalých zaměstnanců a obchodních partnerů.

V duchu motta „zkušenost je věc, která se nedá koupit“, zprostředkovala velkolepá oslava jedinečnou příležitost pro setkání stávajících zaměstnanců s osobnostmi, které pomáhaly vytvářet základy koncernu CIMEX. Mezi pozvanými hosty totiž nechyběli ani bývalí zaměstnanci CIMEX, obchodní partneři, ale i osoby z veřejného života té doby. Oslavu svým projevem obohatil i zakladatel CIMEXu Petr Lukeš, který si nenechal tuto výjimečnou událost ujít.

Večerem provázela známá moderátorka České televize Daniela Písařovicová, o kulturní náplň se postaraly hvězdy českého showbyznysu – zpěvačky Tonya Graves a Michaela Gemrotová, tanečník Jan Onder a další.

Zajištění gastronomické části proběhlo pod taktovkou populárního šéfkuchaře Romana Hadrbolce, jehož kulinářské umění budou moci po světových celebritách ocenit i hosté hotelového řetězce OREA HOTELS&RESORTS, který je součástí koncernu CIMEX GROUP.

Činnost skupiny CIMEX GROUP se neustále rozrůstá. Vedle investic do prémiových administrativních budov a hotelnictví vstupuje CIMEX nově i na pole moderních technologií s projektem LAND OF DRONES zaměřeným na ucelený servis v oblasti dronů. Nezaostává ani v oblasti kulturní, pod hlavičkou MULTIFUNKČNÍHO CENTRA DLABAČOV nedávno obnovil provoz stejnojmenného kina, které bylo v osmdesátých letech pražskou legendou.

Nahoru Dolu